Body wrapping – sposób na ciało bez skazy

Body wrapping – sposób na ciało bez skazy

Body wrapping - sposób na ciało bez skazy

Leżysz i chudniesz - tak w skrócie można opisać fenomen zabiegów typu body wrapping, czyli modelowanie sylwetki za pomocą specjalnej maseczki do ciała i kawałka folii. Już jeden seans powoduje, że skóra jest bardzie gładka, napięta i dobrze dotleniona.

Nie zawsze mamy czas i fundusze na to, by udać się do spa i oddać się w ręce profesjonalistów. Czasem potrzebujemy efektywnych rozwiązań, które możemy zastosować w domowym zaciszu. Zabiegi body wrapping pozwalają nam się odprężyć, są bardzo proste w przygotowaniu, a ich rezultaty przynoszą zaskakująco pozytywne rezultaty. Nie tylko pomagają wymodelować sylwetkę, ale także redukują cellulitis i ujędrniają skórę.

By przygotować zabieg, potrzebujemy sproszkowaną spirulinę, czyli popularne algi, które mają działanie odchudzające i oczyszczające, kubek gęstego jogurtu i rolkę folii spożywczej. Do jogurtu dodajemy 2 łyżki spiruliny i dokładnie mieszamy. Zieloną maseczkę nakładamy na uda, pośladki i brzuch. Ciało owijamy szczelnie folią. Kładziemy się na 15-20 minut. Na koniec spłukujemy ciało pod prysznicem i wcieramy balsam. Zabieg możemy wykonywać raz lub dwa razy w tygodniu.

foto: 123 RF

ZOBACZ TAKŻE PODOBNE ARTYKUŁY:

Domowy peeling do ciała

Sposoby na zniszczone włosy

Relaksująca kąpiel