List od Mikołaja nie tylko dla dziecka

List od Mikołaja nie tylko dla dziecka

Co roku prawie każde dziecko pisze list do Św. Mikołaja. Ale zazwyczaj jest to korespondencja jednostronna, i list pieczołowicie napisany przez dziecko pozostaje bez odpowiedzi. Ale nie zawsze musi tak być, Twoje dziecko może otrzymać odpowiedź na swój list z dalekiej Laponii!

Święta coraz bliżej, z tego powodu każdy z nas szuka upominków pod choinkę.
Spraw swojemu dziecku wyjątkową niespodziankę, jaką jest List od Św. Mikołaja.

Na stronie internetowej: www.listyodmikolaja.pl możesz zamówić taki list.

Ulubiony przez dzieci bohater Świąt Bożego Narodzenia nie tylko napisze do Twojej pociechy z dalekiej północy, ale też zwróci się do Niej po imieniu!

Niewątpliwą atrakcją listu jest to, że wysyłany on jest wprost z Laponii. Na kopercie widnieje oryginalny fiński świąteczny znaczek, a na papeterii lakowa pieczęć! Istnieje też możliwość napisania listu odręcznie przez profesjonalnego kaligrafa na papierze czerpanym!  Aby listy były bardziej magiczne w ich treści znajdują się takie elementy jak : imię dziecka, wiek, wymarzony prezent, miasto oraz imię przyjaciela/przyjaciółki.

Na stronie: www.listyodmikolaja.pl możesz skorzystać z 6 perfekcyjnie zredagowanych wzorów listów lub samemu stworzyć swoją własną treść.

Miłe słowa od tak ważnej postaci, jaką jest Św. Mikołaj sprawią, że Twoje dziecko poczuje się nie tylko wyjątkowe, ale też pod wpływem ciepłych i mądrych słów stanie się jeszcze grzeczniejsze i chętne do pomocy.

List od mikołaja to znakomite urozmaicenie typowych upominków świątecznych takich jak gry, słodycze, książki, czy zabawki. List od Mikołaja to również bardzo oryginalny, a przede wszystkim niedrogi prezentem dla dorosłych.

Wejdź i się przekonaj! www.listyodmikolaja.pl

dla dzieci