Dziecięca kolekcja od Givenchy

Dziecięca kolekcja od Givenchy

Pomysł stworzenia linii ubrań Givenchy Kids zainicjował były już dyrektor kreatywny marki, Riccardo Tisci. Projektant swoje pierwsze doświadczenia w ubieraniu najmłodszych ma już za sobą, gdyż to właśnie on był odpowiedzialny za stylizacje córki Kim Kardashian i Kanye Westa, North West. Dziewczynka pomimo tego, że nie ma jeszcze skończonych 4 lat, jest już uważana za jedną z najlepiej ubranych małych fashionistek. 

Po odejściu Tisci, stery w Givenchy przejmie Clare Waight Keller i to również ona będzie odpowiedzialna za kolekcję dla dzieci. 

W naszej galerii przedstawiamy pierwsze ujawnione dotąd projekty. Znajdziecie tu jeansówki, koszule i bluzy z gwiazdkami, tak charakterystycznymi dla Givenchy. W nową kolekcję Givenchy Kids ubierać się mogą dzieci do 12 lat. Przewidziane jest wypuszczenie około 120 projektów ubrań 60 dla dziewczynek, 40 dla chłopców i 30 dla najmłodszych dzieci. Oprócz casualowych stylizacji, Givenchy planuje też wypuścić ubrania na bardziej uroczyste okazje. Przedział cenowy linii plasować się będzie w okolicach od € 80 do € 300. Pierwszy drop kolekcji zostanie wypuszczony już w lipcu tego roku!