Anna Guzik projektuje ubranka dla dzieci

Anna Guzik projektuje ubranka dla dzieci

Wysoka jakość, funkcjonalność i wyjątkowy  design to nadal rzadkość wśród polskich marek dziecięcych. Jedną z nazw wyróżniających się na tle producentów ubranek dla maluszków firma Samiboo.  Sabina Pajdowska, właścicielka marki, do zaprojektowania nowej kolekcji zaprosiła aktorkę Annę Guzik. Gwiazda stworzyła linię, której motywem przewodnim jest… kosmiczny królik!

W kolekcji znajdziemy wszystko co związane ze snem dziecka, czyli pościele, kocyki, prześcieradła, poduszki oraz pieluszki bambusowe. Dodatkowo Ania Guzik wprowadziła całkowite nowości do oferty Samiboo. Od teraz Wasze maluchy mogą cieszyć się pięknymi śpiworkami do spania, poduchami do przytulania oraz pluszakiem  zajączkiem. Charakteru nadaje kolekcji skandynawski design oraz uniwersalność - korzystać mogą z niej zarówno dziewczynki jak i chłopcy w różnym wieku.

Wyróżnikiem serii ubranek z kosmicznym królikiem wg Anny Guzik jest wysoka jakość materiałów: bawełna satynowa, oryginalny miękki polar minky, muślin bambusowy ze 100% składem bambusa oraz powłoką srebra, która działa antystatycznie i przeciwbakteryjnie. Wszystko to w kolorach granatu i bieli z dodatkami czerni, mięty i różu.

"Chciałam, aby kolekcja w tworzeniu której brałam udział, była nie tylko funkcjonalna i stworzona na najlepszych produktach ale również wpisywała się w estetykę, która mi samej odpowiada. Kosmiczny królik jest zabawny i uniwersalny, idealny do dziecięcego pokoju w każdym wieku ." mówi aktorka.