NOWE GWIAZDORSKIE OBLICZE BARTKA

NOWE GWIAZDORSKIE OBLICZE BARTKA

W sobotę warszawskie studio fotograficzne Alabama zamieniło się w wielki plac zabaw. I to wszystko za sprawą najnowszej sesji zdjęciowej z udziałem dzieci gwiazd dla marki butów dziecięcych Bartek. W roli głównej Jan i Mikołaj Kościkiewicz - synowie znanego muzyka, Marka Kościkiewicza; Mira Majchrzak - córka Olgi Borys oraz Wojtka Majchrzaka i Mija Przebindowska - córka Martyny Kliszewskiej  oraz Kuby Przebindowskiego.

Już od samego początku mali celebryci podeszli do całego przedsięwzięcia z pełnym profesjonalizmem. Karolina Roch, która robiła dzieciom make-up była pod wrażeniem ich zaangażowania podczas sesji. Mali gwiazdorzy grzecznie pozowali i przebierali się w nowe stylizacje przygotowane przez Grzegorza Blocha. Dziewczynki zabawiły się w stylistki
i same dobierały do swoich strojów buty zaprojektowane przez Katarzynę Gałązkę, projektantkę w firmie Bartek. Chłopcy natomiast wczuli się w rockową atmosferę i psocili przebijając nadmuchane balony.

Bajkowa i radosna atmosfera studia została uwieczniona na kliszy aparatu fotograficznego.
Z pewnością będzie to jedna z najbardziej zabawnych i kolorowych kampanii marki Bartek, która jest znana dzieciom i ich rodzicom w Polsce od wielu lat. W chwili obecnej, firma rozwija się i staje się bardziej rozpoznawalna poza granicami kraju, gdyż poprzednie sesje zdjęciowe były robione w Paryżu i Nowym Jorku.

Informacja prasowa Bartek, 31.01.2011

Bartek